אטרקציות בצפון - קנגרו
 

פרסם אתר חינם

הוסיפו למועדפים

אטרקציות - ראשי

פרסום חינם

פורטל אטרקציות בצפון קנגרו הוקם, מנוהל ומתוחזק על ידי אוזן ליאב יזמות עסקית. פורטל קנגרו הוקם על מנת לתת מענה לכלל האטרקציות בצפון תוך מתן פרסום חינם ואיכותי באתר למרכזי אטרקציות שונים ומגוונים ואף לצימרים ומסעדות. פורטל קנגרו מעניק למפרסמים כלי ניהול בלעדיים ואפשרויות קידום רבות ומגוונות בממשק הניהול האישי של המפרסם. לאתר מתקבלים כל האטרקציות בצפון הארץ ברישום מהיר ופתיחת דף מידע מתקדם לפרסום באתר. אנו תקווה כי תפיקו את המירב מהפרסום באתר ותשתמשו על בסיס יומי בכלים העומדים...

צימרים ומסעדות

צימרים ומסעדות

אטרקציות לילדים

אטרקציות לילדים

ספורט אתגרי

ספורט אתגרי
השלבים לפרסום חינם בפורטל קנגרו:
פורטל אטרקציות בצפון קנגרו הוקם, מנוהל ומתוחזק על ידי אוזן ליאב יזמות עסקית.
פורטל קנגרו הוקם על מנת לתת מענה לכלל האטרקציות בצפון תוך מתן פרסום חינם ואיכותי באתר למרכזי אטרקציות שונים ומגוונים ואף לצימרים ומסעדות. פורטל קנגרו מעניק למפרסמים כלי ניהול בלעדיים ואפשרויות קידום רבות ומגוונות בממשק הניהול האישי של המפרסם. לאתר מתקבלים כל האטרקציות בצפון הארץ ברישום מהיר ופתיחת דף מידע מתקדם לפרסום באתר.
אנו תקווה כי תפיקו את המירב מהפרסום באתר ותשתמשו על בסיס יומי בכלים העומדים לשירותכם בממשק הניהול.


תקנון פרסום בפורטל קנגרו:
1. פורטל קנגרו אינו מתחייב להעלות לפרסום את כל בעלי העסקים גם לאחר שימולאו כל הפרטים כמתבקש בדף מילוי הפרטים, ולאחר שהפרטים נמצאו נכונים ע"י הנהלת האתר.
2. פורטל קנגרו אינו נושא באחריות מכל סוג בדבר תכני הפרסום לרבות טקסטים ותצלומים אשר ישולבו באתר ע"י המפרסמים .
3. מבקש הבקשה לפרסום מתחייב לשפות את פורטל קנגרו ואת בעליו החוקי בגין כל הפרת זכויות יוצרים במידה וכל גורם יטען כי המידע או לחילופין תמונות באתר שהועלו על ידי המפרסם שייכות לו.
4. לצורך הסרת הפרסום מאתר קנגרו יש לשלוח את הבקשה במכתב/דוא"ל/פקס.
5. פורטל קנגרו רשאי לדחות בקשת פרסום או להסיר פרסום קיים אם התנאים בסעיף 1 לא התקיימו במלואם ע"י המפרסם באתר ו/או לפי שיקול דעתם הבלעדי של מפעילי האתר.
6. במידה ומפרסם חינם הפר זכויות יוצרים בהעלותו תכנים, תמונות או כל חומר אחר יש למלא את הטופס המצורף עם תיאור ההפרה. הפניה תתקבל במערכת האתר והפרסום יוסר לאחר בדיקה מול הגורם המפרסם.

לפרטים נוספים: 0503395191 אמנון

אטרקציות קנגרו שיווק ופרסום אתרי נופש, צימרים, אטרקציות, טיולי טרקטורונים, מסעדות, אטרקציות בצפון כל הזכויות שמורות Copyright ©2010
כל האמור באתר אטרקציות קנגרו בגדר המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר זה עושה זאת על אחריותו ועל דעתו הבלעדית בלבד.
המידע המופיע באתר אטרקציות קנגרו לרבות תמונות, טקסטים מבצעים, קופונים והנחות או כל מידע אחר באחריות המפרסמים. אטרקציות קנגרו לא תישא בכל תביעה בגין הפרות זכויות יוצרים.
פורטל אטרקציות קנגרו מיוצג על ידי עו"ד אביב אילון ושו"ת www.elo.co.il
שותפים ברשת:  ריהוט גן מעץ  בניית אתרים רספונסיביים