אטרקציות בצפון - קנגרו
 

פרסם אתר חינם

הוסיפו למועדפים

אטרקציות - ראשי

ספורט אתגרי

המונח הנפוץ והרענן ביותר כיום בתחום הספורט הוא הספורט האתגרי. טרנד הספורט האתגרי כבש את ישראל בשנים האחרונות כפי שכבש את שאר העולם. ספורט זה מלווה בערוצי ספורט המתמחים בשידור של ענפי ספורט המשתייכים לתחום זה בלבד, רשתות אופנה המתמחות בעיצוב ציוד וביגוד לספורטאים ובעיקר ההנאה מתחושת הסיפוק בזכייה בתחרות כזו או אחרת. ספורט אתגרי כולל בתוכו מספר תתי ענפי ספורט המאופיינים ברמת אדרנלין גבוהה. אם מדובר בנסיעה מהירה (ברכב, מזחלת), או קפיצה מגבהים, היו בטוחים שהגוף יחווה קפיצת אדרנלין...

צימרים ומסעדות

צימרים ומסעדות

אטרקציות לילדים

אטרקציות לילדים

ספורט אתגרי

ספורט אתגרי
מתחמי ספורט אתגרי מומלצים בצפון:

טרקטורונים בדישון

ספורט אתגרי - טרקטורונים בדישון

קייקי כפר בלום

ספורט אתגרי - קייקי כפר בלום

חוות מונפורטויטו

ספורט אתגרי - חוות מונפורטויטו

טרקטורוני אדרנלין

ספורט אתגרי - טרקטורוני אדרנלין
קצת אקשן וגם אדרנלין...
המונח הנפוץ והרענן ביותר כיום בתחום הספורט הוא הספורט האתגרי. טרנד הספורט האתגרי כבש את ישראל בשנים האחרונות כפי שכבש את שאר העולם. ספורט זה מלווה בערוצי ספורט המתמחים בשידור של ענפי ספורט המשתייכים לתחום זה בלבד, רשתות אופנה המתמחות בעיצוב ציוד וביגוד לספורטאים ובעיקר ההנאה מתחושת הסיפוק בזכייה בתחרות כזו או אחרת. ספורט אתגרי כולל בתוכו מספר תתי ענפי ספורט המאופיינים ברמת אדרנלין גבוהה. אם מדובר בנסיעה מהירה (ברכב, מזחלת), או קפיצה מגבהים, היו בטוחים שהגוף יחווה קפיצת אדרנלין מסעירה. הספורט האתגרי מוכר גם בשמו הנפוץ יותר- ספורט האקסטרים (THE EXTREME SPORT), וכבר היום ניתן לראות כי ענפי ספורט אלה הופכים יותר ויותר לנחלת הכלל.

ענפי הספורט הנכללים בקטגוריית האקסטרים הם שונים ומגוונים, להלן רשימה חלקית שלהם: רולר-בליידס, סקייטבורד, קפיצת בנג'י, אופני הרים, צניחה חופשית, טיפוס קירות, גלישת גלים, סנובורד, רחיפה, גלישה אווירית, גלישת מצוקים, פארקור ועוד. כמובן שברשימה זו נכללים ענפי ספורט הנחשבים למסוכנים יותר ולמסוכנים פחות. מנהלי ענף זה חוזרים ודורשים בכל תוקף כי ספורט זה יבוצע אך ורק על ידי מקצוענים שעברו הכשרה ואימונים מתאימים. לצערנו, לא כל העוסקים בספורט זה נשמעים לאזהרה זו, משחקי ספורט כאלה ואחרים מסתיימים בפגיעות גוף קשות ואף במוות. כבר ביולי השנה (2010) פורסמה ידיעה קשה על נער בן 16 ששיחק עם חבריו בקפיצה מבניינים בתל-אביב, נפל מגובה 8 מטרים ונפצע קשה. הנער הפצוע פונה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעת ראש ומשברים רבים. אכן, לספורט האתגרי יתרונות רבים, כאשר החשוב מביניהם הוא: היכולות לדחוק את המסוגלות העצמית וליהנות מרמת אדרנלין מוגברת וחוויתית, אך כמובן שאף ספורט לא שווה את סיכון חייכם. קחו אחריות על עצמכם, אם אתם מעוניינים להיכנס לספורט אקסטרים מסוג זה, עשו זאת בהדרגה ובשילוב עם תוכנית אימונים שתיערך ותיבדק על ידי מדריך אקסטרים מקצועי.

אנשי עסקים רבים הכירו בפוטנציאל הטמון בספורט זה ולרוב רתמו לצידם גם ראשי ערים רבים, במטרה להפוך ספורט זה כפרויקט חינוכי אשר יעזור לילדינו, "דור המחשב", לצאת מהבית, ויציע להם פעילות ספורטיבית אתגרית שתיטיב עם בריאותם. על כן, ניתן לראות היום קורסים רבים לענפים מתחום זה, כגון קורס ייחודי לנהיגה בתנאי שטח עם אופני הרים, קורס גלישת גלים שתפס לאחרונה תאוצה ועוד. בנוסף, ניתן לראות בערים השונות את פריחתם של פרויקטים אלו, אם מדובר בפארק שהוקם בהרצליה, סקייט פארק, במיוחד לגלישת רולר בליידס וסקייטבורד, פארק זה מכיל מסלול מכשולים איכותי המאפשר סביבה נוחה לעריכת אימונים וקורסים. פרויקט נוסף ניתן לראות בתל אביב, בצורת קירות טיפוס כאלה ואחרים הצצים להם כמו פטריות לאחר הגשם. אם כן, אין ספק שספורט אתגרי מספק איכות חיים ודרך חיים בריאה כגון סגווי, אם ורק אם ספורט זה נעשה במסגרת המקצועית המתאימה.

אטרקציות קנגרו שיווק ופרסום אתרי נופש, צימרים, אטרקציות, טיולי טרקטורונים, מסעדות, אטרקציות בצפון כל הזכויות שמורות Copyright ©2010
כל האמור באתר אטרקציות קנגרו בגדר המלצה בלבד. כל העושה שימוש באתר זה עושה זאת על אחריותו ועל דעתו הבלעדית בלבד.
המידע המופיע באתר אטרקציות קנגרו לרבות תמונות, טקסטים מבצעים, קופונים והנחות או כל מידע אחר באחריות המפרסמים. אטרקציות קנגרו לא תישא בכל תביעה בגין הפרות זכויות יוצרים.
פורטל אטרקציות קנגרו מיוצג על ידי עו"ד אביב אילון ושו"ת www.elo.co.il
שותפים ברשת:  ריהוט גן מעץ  בניית אתרים רספונסיביים